3 SMSy dla dobrego samorządu

16-11-2010 18:00 przez Maciej Młynarczyk

3 SMSy dla dobrego samorządu


files/polskamyslaca/obrazki/3sms1.png

Koszt wysłania 3 smsów to najczęściej mniej niż złotówka. Tyle kosztuje udział w naszej akcji. W niedzielę 21 listopada każdy wysyła po jednym smsie do 3 pełnoletnich znajomych, których udział w wyborach samorządowych nie jest pewny.

W smsie zachęcamy do zagłosowania w wyborach. W razie braku pomysłu na treść smsa – poniżej prezentujemy kilka propozycji do wyboru.


> Wyprawa do lokalu wyborczego i z powrotem: 25 minut. Oczekiwanie na następne, lepsze władze lokalne: 4 lata. Ty decydujesz. Zagłosuj w wyborach samorządowych.

> Czy uważasz, że wszyscy ludzie z plakatów wyborczych nadają się do rządzenia Twoim miastem? Jeśli nie – wybierz tych właściwych. Zagłosuj w wyborach samorządowych.

> Jeśli lubisz przynajmniej niektórych spośród swoich sąsiadów, masz dziś niepowtarzalną okazję zrobić dla nich coś dobrego. Wybierz im mądre władze lokalne. Głosowanie trwa do 22:00.

> Nie idąc na wybory samorządowe, stracisz prawo do narzekania na lokalne władze. Nie rezygnuj z tego przywileju. Zagłosuj.

> Przypomnij sobie trzech najmniej rozsądnych ludzi w Twojej gminie. Tak, to oni. A teraz wyobraź sobie, że oni już zagłosowali. Na kogo? Właśnie. Zagłosuj i Ty. Nie pozwól decydować za siebie.

> Puk-puk! To ja! Twoja przyszłość. Czasem myślę, że o mnie w ogóle nie pamiętasz... Może byśmy się gdzieś przeszli? Zadbaj o mnie – chodźmy na wybory samorządowe.

Wróć